Apie mus

SADAUSKŲ SODYBOJE PATYS PASIJUSITE TIKRI ŠEIMININKAI. ČIA JUS SUPS TIK ŽALUMA, GRYNAS ORAS IR KAIMO RAMYBĖ. TIKIMĖS PAS MUS PAMIRŠITE MIESTO ŠURMULĮ, RŪPESČIUS IR MĖGAUSITĖS TIK NUOSTABIA DRAUGIJA IR GEROM EMOCIJOM.

Plačiau

Apie mus

     Vykstant keliu Kaunas-Jurbarkas, tarp 26 ir 27 kilometro, miško pakraštyje, 50 metrų nuo pagrindinio kelio, įsikūrusi Laimutės ir Stasio Sadauskų sodyba. Čia svečiai laukiami ištisus metus, nesvarbu ar stiprus lietus, ar žvarbus vėjas, ar gaudžianti pūga, sodyba pasiekiama lengvai.

     Norintiems atitrūkti nuo miesto šurmulio ar nuo piktų kaimynų, ramybę galite rasti mūsų sodyboje. Čia svečiai gali mėgautis jaukia aplinka, grynu oru, norintiems aktyvesnio poilsio suteikiama galimybė žaisti tinklinį, krepšinį. Pageidaujantiems ramesnės veiklos siūlome pažvejoti sodybos tvenkiniuose ar pauogauti netoliese esančiame miške. Po aktyvios dienos siūlome pasimėgauti pirties malonumais naudojant kadugių, dilgėlių, beržų ar šaldytomis vantomis.

     Svečiai taip pat kviečiami apsilankyti tradiciniame, lietuviškame etnografiniame rūsyje. Čia siūlome degustuoti naminius sūdytus lašinius su raugintais ekologiškais agurkais, skanauti naminio sūrio su įvairiomis natūraliomis uogienėmis, paragauti sodyboje gaminto obuolių ar vynuogių vyno. Taip pat svečius vaišiname, tik šioje sodyboje gaminama putinų arbata.

     Kadangi sodyba išsidėsčiusi 5 hektarų plote, vienu metu patogiai poilsiauti gali apie 100 svečių.

     Visados šiltai laukiame savo svečių!